
22 червня Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала найстрашніша війна в історії людства.
Цей день нагадує нам про біль непоправних втрат, зруйновані долі та високу ціну, яку заплатив український народ за право жити на рідній землі.
Сьогодні, коли війна знову прийшла в Україну, пам’ять про минуле набуває особливого значення. Ми ще гостріше усвідомлюємо цінність миру, свободи та незалежності, розуміємо, наскільки важливо берегти історичну правду й не допустити повторення трагедій минулого.
У цей день схиляємо голови перед усіма жертвами війни, віддаємо шану тим, хто боровся за майбутнє нашої держави, та висловлюємо вдячність захисникам і захисницям України, які сьогодні відстоюють наше право жити у вільній і незалежній країні.
Пам’ятаємо. Вшановуємо. Боремося. Перемагаємо.

